slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Otázky a odpovědi

Je potřeba děti přihlásit předem?

Ne, děti se přihlašují až na místě v den závodu. Presentace bude probíhat ve sportovní hale od 8:00 hod. Děti neplatí žádné stratovné. Startovní číslo se připevňuje dopředu na hruď, tak aby bylo celé jasně viditelné.

 

Mohu se plně spolehnout na časy startů?

Hlavní závod bude odstartován ve 12:00 hod., proto na závod přijeďte v dostatečném předstihu. U časového rozpisu mládeže a lidového běhu se mohou časy posunovat, podle počtu dětí. Při menším počtu dětí může dojít ke sloučení startů kategorií. Přesto se budeme snažit časový rozpis dodržet.

 

Kolik dětí budete vyhlašovat?

Na pódium pozveme první 3, které odměníme medailí a věcnou cenou.

 

Co mám vyplnit v přihlášce v kolonce klub/město, když nejsem v žádném klubu?

Pokud nejste registrován v žádném klubu nebo spolku, do kolonky můžete napsat obec kde bydlíte, nebo můžete uvést název společnosti ve které pracujete. Je to vždy lepší než nechat kolonku prázdnou.

 

Lze uhradit startovné ze slovenského bankovního účtu?

Ano, lze. Pro zasílání plateb v EUR ze Slovenska do ČR je třeba zadat číslo účtu ve formě IBAN, kdy ten je pro náš účet:  CZ69 2010 0000 0022 0069 9345. U mezinárodních plateb je potřeba zadat ještě BIC kód (SWIFT), což je mezinárodní kód banky. zde FIOBCZPPXXX.   Dále k platbě vyplňte Variabilní symbol a Specifický symbol, tyto udáje by jste měli obdržet v pokynu pro platbu, po vyplnění registrace. Platbu proveďte v eurech, kdy aktuální devizový kurz naleznete na www.fio.cz. Kurz vyberte pro Vás ten méně výhodný a radši zaokrouhlujte výslednou platbu nahoru, případně napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po provedení platby určitě na tento email napište a informujte o platbě, aby došlo k ruční kontrole úhrady.

 

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla