slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Starší žákyně - nejlepší časy

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Starší žákyně - nejlepší časy   2001 - 2019
Trať     1609m         
Poř. Příjmení Jméno Oddíl, bydliště R.nar. Čas Rok
1. Petroňuková Mirka AC Kovošrot Praha 1987 05:28 2002
2. Petroňuková Mirka SK Kotlářka 1987 05:37 2001
3. Plzeňská Markéta ŠSK Újezd nad Lesy 1988 05:46 2002
4. Kubková Veronika Hvězda SKP Pardubice 1997 05:48 2012
5. Pribičinová Barbora Triatlet Karlovy Vary 1998 05:48 2013
6. Režňáková Tereza ŠSK Újezd nad Lesy 1988 05:50 2002
7. Emanovská Gabriela ŠSK Újezd nad Lesy 1994 05:51 2009
8. Fořtová Martina ELEVEN TEAM 2002 05:53 2016
9. Kratochvílová Iva Sokol Hlubočepy 1987 05:57 2002
10. Mrkvičková Simona Spartak Praha 4 1996 06:04 2010
11. Drahokoupilová Monika SKP Nymburk 1986 06:05 2001
12. Dvořáková Pavla Sokol Kolín 1994 06:06 2008
13. Dravzalová Markéta Sokol Kolín 1994 06:08 2008
14. Novotná Karolína Sokol Kolín 1994 06:08 2008
15. Sotonová Petra Sokol Kolín 1994 06:08 2008
16. Kratochvílová Iva Sokol Hlubočepy 1987 06:11 2001
17. Radoňská Linda TJ Sokol Kolín 2002 06:12 2017
18. Šťastná Veronika ASK Slavia Praha 2001 06:14 2016
19. Králová Barbora SKP Nymburk 1998 06:16 2012
20. Jánová Tereza RC Vlašim 1987 06:17 2002
21. Lorenčíková Adéla Atletika Chrudim 2000 06:18 2014
22. Durdová Michaela SK Jeseniova 2003 06:18 2017
23. Filounová Iveta SKP Nymburk 2003 06:21 2017
24. Smetanová Kristina AC Třešť 1992 06:21 2007
25. Nedbalová Vilma Kanoistika Poděbrady 1995 06:26 2009
26. Hodačová Kateřina SKP Nymburk 2003 06:27 2017
27. Radoňská Linda Atletika Kolín 2002 06:28 2016
28. Fišerová Ludmila TJ Stodůlky Praha 2003 06:30 2017
29. Zdobinská Monika SKP Nymburk 1987 06:32 2001
30. Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 1994 06:34 2009
31. Lhotová Radka ŠSK ZŠ   Újezd nad Lesy 1987 06:34 2001
32. Štrosová Aneta USK Praha 2004 06:34 2018
33. Procházková Kateřina Atletika Pečky 1995 06:35 2009
34. Lorenčíková Adéla Atletika Chrudim 2000 06:35 2015
35. Adámková Dominika AC Třešť 1996 06:35 2010
36. Procházková Kateřina TJ Kolín 1995 06:35 2010
37. Adámková Dominika AC Třešť 1996 06:36 2011
38. Kuchařová Lenka Pečky 1994 06:42 2008
39. Doškářová Sofie Nový Bor - ZŠ Náměstí 1988 06:43 2002
40. Dvořáková Pavla Sokol Kolín 1994 06:43 2007
41. Pártlová Daniela AC Choceň 1998 06:45 2013
42. Králová Veronika SK Kotlářka Praha 1999 06:46 2014
43. Strnadová Elena AC Pardubice 2005 06:46 2019
44. Dohnálková Eliška Sokoleč 1993 06:47 2007
45. Králová Veronika SK Kotlářka Praha 1999 06:50 2013
46. Poborská Eliška SK Jeseniova Praha 2003 06:50 2012
47. Jiranová Helena FK Pečky 1995 06:50 2010
48. Urbanová Hana ŠSK ZŠ   Kounice 1986 06:53 2001
49. Pivoňková Alexandra AC Třešť 1991 06:54 2005
50. Čokrtová Jana TC Český Brod 1992 06:55 2007
51. Relichová Vladimíra AOTJ Slavoj   Český Brod 1986 06:56 2001
52. Pleskačová Natálie Sokol Kolín 2003 07:01 2017
53. Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 1994 07:03 2008
54. Čokrtová Jana TTC Český Brod 1992 07:09 2006
55. Hlavatá Veronika Triatlon Český   Brod 1987 07:10 2001
56. Nachlingerová Eliška AC Třešť 1986 07:10 2001
57. Tichá Klára Hvězda SKP Pardubice 1991 07:12 2006
58. Slivanská Kateřina Kanoistika Poděbrady 1996 07:12 2010
59. Mádlíková Nikola Pečky 1991 07:12 2005
60. Hlaváčková Simona SKP Nymburk 2005 07:14 2019
61. Tichá Klára Hvězda Pardubice 1991 07:19 2005
62. Žáková Kateřina Pečky   07:20 2003
63. Frohlichová Alena Pečky 1989 07:22 2003
64. Vlasáková Zuzana Basketbal Pastelka Mladá Boleslav 2005 07:27 2019
65. Zedníková Markéta Pečky   07:27 2003
66. Sýkorová Jana Vlašim 1995 07:34 2009
67. Svrčinová Anna Radim 2004 07:38 2016
68. Zemanová Šárka Praha 1999 07:44 2013
69. Pokorná Aneta Praha 4 Modřany 1994 07:44 2008
70. Plačková Veronika Radim 2002 07:51 2017
71. Chmelová Michaela TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2003 07:53 2018
72. Koupelková Klára TŠ Twist 1999 07:57 2014
73. Pokorná Aneta Praha Modřany 1994 08:01 2009
74. Hudcovicová Rebeka Poděbrady 1998 08:03 2013
75. Hudcovicová Sára Poděbrady 1994 08:32 2009
76. Hudcovicová Sára Poděbrady 1994 08:34 2008
77. Lukaničová Katka Sokol Vinohrady Praha 1991 09:48 2005
78. Smočková Martina Sokol Vinohrady Praha 1990 09:48 2005
79. Konečná Evelína Pečky 1995 09:50 2010
Share
Joomla templates by a4joomla