slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vodiči 2024

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Vodiče se pro Vás snažíme zajistit na časy 40:00, 45:00, 50:00, 55:00 a 60:00 minut

 Chcete běžet jako vodič? Napiště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na  případně na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Letos se můžete těšit na hodně silný tým vodičů, kteří věříme, že Vás dofedou k vysněnému času.

 

Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

 

Při Pečecké desítce budou vodiči na tyto časy:

 Vodič na 40:00 - Honza Videcký

Vodič na 45:00 - Honza Bláha

Vodič na 50:00 - Honza Jelínek

Vodič na 55:00 - Martin Šandera

Vodič na 60:00 - Tomáš Zahálka

 

40:00 Jan Videcký

videckyjan

Eliťák, který Vás strojovým tempem přivede do cíle za jakéhokoli počasí pod 40 minut.

 

 

 

 

 

 

45:00 - Honza Bláha

blahahonza01

 Jsem prakticky "celoživotní " amatérsky běžec, který běhá všechno od desítek po maratóny.Jako vodiče mě můžete potkat i na  Hradeckém půlmaratonu.Poslední roky se věnuji dlouhým triatlonům.

 

"Poběžíme, pokecáme a za chvíli jsme v cíli."

 

**********************************

 50:00 - Honza Jelínek

jelinekjan  Běh mě baví tak moc, že jsem se stal až trenérem kondičního běhu 1. třídy. Je to veliká radost, pomoci neběžcům se rozběhat, zkrotit svoji tepovku, běžcům se zrychlit, prodloužit vzdálenosti a třeba se pak i občas dostat na bednu. A dělat vodiče znamená spojit běh a závodění a pomoc běžcům splnit si své cíle. Na trati bude dost času všechno probrat, tak se ptejte!

 

 

 

 

 

55:00 Martin Šandera

SanderaMartin

"Není důležité zvítězit, ale přijít zas:-)"

Každopádně navzdory větru, který při Pečecké desítce většinou fouká, cíle prolomit hodinu dosáhneme. Za mnou se můžete dobře schovat:-)

 

 

 

 

 

60:00 Tomáš Zahálka

zahalkatomas

Vás povede na 60 minut. Pokud je to Vaše meta, přidejte se, bavte se, se mnou a ptejte se. Uteče to jako voda a v cíli budete coby dup. Když padnou Vaše osobáčky,  budu rád. Pro ty, co mě ještě na žádném z mnoha běžeckých závodů nepotkali, mám pár mých příběhů http://zahalkova-pro-radost.cz.

 

Share
Joomla templates by a4joomla