slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

MIZUNO na Pečecké desítce

Wave Rider M-2022Během sobotního programu se opět můžete těšit na přítomnost japonské značky MIZUNO, která zde bude prezentovat svou kolekci běžeckých bot 2024, ale zároveň si vybrané kousky budete moci i vyzkoušet. Samořejmostí je pak diagnostika došlapu, která Vám pomůže vybrat si ten správný model této ikonické značky. Využijte možnosti vyzkoušer si boty i v závodě.

mrc-logoTěšit se můžete na prodej běžecké obuvi a textilu této značky. Proškolený personál pro Vás bude mít připraveny testovací sady obuvy, které si budete moci vyzkiušet i při závodě, pokud o to projevíte zájem.

 

OTESTUJTE SI BĚŽECKÉ NOVINKY U STÁNKU MIZUNO

 

Na stánku Mizuno si budete moct vyzkoušet celou řadu modelů, kterými se tahle ikonická značka pyšní
 
Například MIZUNO WAVE RIDER 25
Model WAVE RIDER se zrodil v roce 1997 a jedinečný pocit plynulého nášlapu, který je jeho hlavní devízou, milují běžci na celém světě. Technologie MIZUNO ENERZY v mezipodešvi zajišťuje měkký dopad a plynulý odraz.
Obuv věrná tradici plynulého a dynamického nášlapu charakteristického pro model WAVE RIDER nabízí ještě efektivnější průběh kroku a běhu, s využitím jedinečného tlumení a přenosu energie technologie MIZUNO.
Pro každodenní běh. Pro začátečníky i běžce trénující na maraton. Pro běžce s neutrálním nášlapem, kteří hledají lehkou obuv pro pocit plynulosti běhu.
 
Wave Rider M-2022

Wave Rider M IV


 

 

 

 

 

 

 

 

MIZUNO WAVE REBELLION

Otestujte svoje limity s novou Wave Rebellion navrženou pro rychlost. Nešetří však ani na vynikajícím tlumení a přenosu energie do odrazu, které jí propůjčuje technologie MIZUNO ENERZY. Technologie MIZUNO WAVE pak zajišťuje plynulost nášlapu a stabilitu, a podešev G3 výbornou přilnavost.

Skvělý parťák pro běžce, kteří chtějí překonávat své rychlostní rekordy. I při nízké váze poskytuje vysokou míru tlumení a návratu energie.

Pro běžce, kteří jsou zaměření na rychlost a ocení plynulý nášlap s efektivním přenosem energie do každého dalšího kroku.

Wave Rebellion M I

 

Wave Rebellion M II

Share
Joomla templates by a4joomla