slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Soutěž TEAMŮ

teamSoučástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka bude opět soutěž teamů, k tomu je potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy budou odměněny věcnými cenami od společnosti Eleven.

Pravidla jsou jednoduchá, soutěž teamů bude pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km(každý běží 10 km).

 

 Definice: přihlásit se může každý účastník hlavního závodu, team tvoří 4 běžci hlavního závodu na 10 km, kdy minimálně jeden musí být žena.

Přihlášení: při vyplňování registrace na hlavní závod, vyplnit kolonku "Název teamu" a zde zapsat jméno družstva, každý člen teamu můsí vyplnit kolonku "název teamu," dbejte na správné zapsání aby Vás systém správně spároval. Na pozávodní reklamace nebude brán zřetel. V den závodu si svůj tým budete moci zkontrolovat na vyvěšené listině ve Sportovní hale.

Vytváření teamu v den závodu je bez záruky jen v omezené míře, dle časových možností pořadatelů a časoměřičů. V případě, že dáte dohromady dva a více teamů neoznačujte je stejnými nebo zaměnitelnými názvy, doporučujeme teamy označit přívlastkky např.  A,B,C nebo přidat jiný jednoznačně rozlišující přívlastek. Zkontrolujte si zda již někdo jiný nemá stejný(podobný) název jako Vy.

Vyhodnocení: hodnotí se součet všech 4 časů, kdy vítězem se stává team s nejnižším časem. Při shodném čase rozhoduje lepší čas nejrychlejšího atd. Vyhodnoceni budou tři nejlepší teamy.

elevenlogo

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla