slide-pecky2015.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarstvivondrak

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky a to od Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos je pro Vás připraveno bílé víno Tramín červený. Víno s přívlastkem pozdní sběr 2015, suché. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák za cenu 150 Kč. Nejenom toto víno, ale i další najdete na stánku Vinařství Vondrák Mělník.

Add a comment

Soutěž TEAMŮ

teamSoučástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka bude opět soutěž teamů, k tomu je potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy budou odměněny věcnými cenami.

Pravidla jsou jednoduchá, soutěž teamů bude pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km(každý běží 10 km).

Add a comment

Číst dál: Soutěž TEAMŮ

Převod startovného - odhlášení

111Z organizačním důvodů nejsme schopni Vám vyhovět se žádostmi o vrácení startovného, proto pro Ty z Vás kteří jste již přihlášeni a nemůžete se zůčastnit je připravena díky Sportovnímu servisu služba převodu startovného na jiného běžce.

Návod jak postupovat při převodu startovného najdete níže v článku.

Add a comment

Číst dál: Převod startovného - odhlášení

39. Pečecká desítka 2018 propozice

pececkadesitkalogo

Datum: sobota 10. března 2018

Tratě:    10 km

               1609 m lidový běh

               60-1609 m mládež

Start:     od 8:30 žákovské tratě v parku, 10:10 lidový běh, 12:00 hlavní závod na 10 km

                                              

Add a comment

Číst dál: 39. Pečecká desítka 2018 propozice

Vodiči 2018

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Níže naleznete jejich aktuální seznam. Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

Add a comment

Číst dál: Vodiči 2018

Tombola

tombolaJako každoročně jsme pro Vás připravili tombolu, k losování bude použito Vaše startovní číslo. Aby jste byly zařazeni do tomboly, stačí se pouze zůčastnit hlavního závodu na 10 km, o ostatní se postaráme my. Startovní číslo nemusíte nikam odevzdávat.

Add a comment

Číst dál: Tombola

Česko sportuje

logoceskosportujeSpotěšením Vám oznamujeme, že jsme opět součástí projektu Českého olympijského výboru Česko sportuje.

Add a comment

Číst dál: Česko sportuje

Trička 2018

pansketriko2017Pro 39.ročníku Pečecké desítky 2018 - MJK jsme pro Vás opět připravili možnost pořídit si pamětní triko z Pečecké desítky. Jená se o kvalitní tričko MIZUNO z funkčního materiálu. Cena trička je stanovena na 250,-Kč, máte možnost si vybrat pánské nebo dámské, trička jsme museli objednat dopředu, proto je jejich počet a velikosti omezen.

.

Add a comment

Číst dál: Trička 2018

Pravidla 2018

logopecky10km

Pravidla pro 38.ročník Pečecké desítky – Memoriálu Jardy Kvačka 2018

 

  1. Závod je otevřený jak pro profesionály, amatéry tak i pro širokou veřejnost.hlavním závodě nedoporučujeme start běžcům mladším 18 let, v případě startu na hlavním závodě požadujeme souhlas a přítomnost zodpovědné osoby. Add a comment

    Číst dál: Pravidla 2018

ELEVEN opět v Pečkách

elevenlogo

Sportovní oblečení a doplňky s vlastním designem. ELEVEN bude mít na místě svůj prodejní stánek, ve kterém si budete moci výhodně zakoupit čepice, šátky a čelenky.

Výběr nových kompresních podkolenek,ponožek a návleků.Nově i běžecké rukavice a další doplňky.

Add a comment

Číst dál: ELEVEN opět v Pečkách

Joomla templates by a4joomla