slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

PĚCECKÁ DESÍTKA 2020 MJK – aktuální informace - zrušení

desky

Je nám to Velmi líto, ale musíme Vám sdělit rozhodnutí, které jsme po dlouhé diskusi a rozvaze učinili, a protože to pro nás nebylo lehké rozhodnutí, trvalo nám to dlouho. Pečeckou desítku pro letošní rok jsme se rozhodli zrušit, věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Vaše registrace se Vám automaticky převede na příští rok, termín je stanoven na druhou sobotu v březnu, tj. 13.3.2021 a pevně věříme, že v tento vše již úspěšně zvládneme. Pokud nechcete převézt startovné do roku 2021, bude Vám vráceno (odhlašování je možné do 30.září 2020), přesto věříme, že nám zachováte přízeň, případné požadavky na vrácení startovného zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Add a comment

Číst dál: PĚCECKÁ DESÍTKA 2020 MJK – aktuální informace - zrušení

NÁHRADNÍ TERMÍN

desky

Bylo to pro nás těžké rozhodování a víme, že žádné rozhodnutí není ideální, a ne všem bude vyhovovat. Rozhodli jsme, že 41. ročník Pečecké desítky – Memoriál Jardy Kvačka přesuneme na termín 28.října 2020. Z toho vyplývají další opatření a to:

 

  1. Ti z Vás, kteří se chtějí zúčastnit v náhradním termínu, nemusí konat nic a jsou řádně registrovaní. Add a comment

    Číst dál: NÁHRADNÍ TERMÍN

PEČECKÁ DESÍTKA MJK 2020 se z rozhodnutí BRS nekoná

smajlík

Z rozhodnutí Bezpečnostní řady státu o zákazu nejen sportovních akcí s počtem nad 100 osob, Vám bohužel musíme oznámit, že Pečecká desítka se dne 14.3.2020 nekoná a to v celé své šíři.
Zda-li se tento ročník přeloží na jiný termín (možná 28.řijna), nebo bude úplně zrušen se teprve rozhodneme a rozhodně dáme zde na vědomí. Jak budeme postupovat s již uhrazeným startovným, zde dáme taktéž vědět. Dejte nám čas. Děkuji.

Za pořadatele Petr Lhota

Add a comment

Číst dál: PEČECKÁ DESÍTKA MJK 2020 se z rozhodnutí BRS nekoná

Mládež nové tratě

mapa vzorPřipravili jsme si pro Vás jednu drobnou změnu u mládežnických kategoríí, vzdálenosti jsme nechali stejné, jen jsme změnili trasy u 60 m, 200 m a 400 m tratí. Více viz plánek níže. Pevně věříme, že nové trasy se Vám více budou líbit a své děti uvídíte na trati o to více.

Add a comment

Číst dál: Mládež nové tratě

Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

mrc-logo

Během sobotního programu se opět můžete těšit na přítomnost japonské značky MIZUNO, která zde bude nejen prezentovat svou kolekci JL 2020, ale zároveň si vybrané kousky budete moci koupit za zvýhodněnou cenu. K dispozici budou pro závodníky i testovací modely, které si lze na stánku MIZUNO zapůjčit a po závodě vrátit. Samořejmostí je pak diagnostika došlapu, která Vám pomůže vybrat si ten správný model této ikonické značky.
Add a comment

Číst dál: Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarsvivondraklogo

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky a to od Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos je pro Vás připraveno bílé víno Rulandské šedé 2016. Víno s přívlastkem pozdní sběr, polosladké. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák za cenu 160 Kč. Nejenom toto víno, ale i další najdete na stánku Vinařství Vondrák Mělník.

Add a comment

Vlakem nebo autem do Peček

dopravaPři cestě automobilem používejte Hradeckou dálnici D11, sjezd na exitu 35 – do Peček to je pouze 5km.

 

 

Add a comment

Číst dál: Vlakem nebo autem do Peček

Tombola

tombolaJako každoročně jsme pro Vás připravili tombolu, k losování bude použito Vaše startovní číslo. Aby jste byly zařazeni do tomboly, stačí se pouze zůčastnit hlavního závodu na 10 km, o ostatní se postaráme my. Startovní číslo nemusíte nikam odevzdávat.

Add a comment

Číst dál: Tombola

ELEVEN opět v Pečkách

elevenlogo

Sportovní oblečení a doplňky s vlastním designem. ELEVEN bude mít na místě svůj prodejní stánek, ve kterém si budete moci výhodně zakoupit nejen čepice, šátky a čelenky.

Výběr nových kompresních podkolenek,ponožek a návleků, běžecké rukavice a další doplňky.

Add a comment

Číst dál: ELEVEN opět v Pečkách

Převod startovného - odhlášení

111Z organizačním důvodů nejsme schopni Vám vyhovět se žádostmi o vrácení startovného, proto pro Ty z Vás kteří jste již přihlášeni a nemůžete se zůčastnit je připravena díky Sportovnímu servisu služba převodu startovného na jiného běžce.

Návod jak postupovat při převodu startovného najdete níže v článku.

Add a comment

Číst dál: Převod startovného - odhlášení

Nejvěrnější 2020

stuhaOceňujeme Ty, kteří předchozí rok dokončili 16x Pečeckou desítku. Startů 16 jako poděkování Jardovi Kvačkovi, který absolvoval právě 16 startů.

Add a comment

Číst dál: Nejvěrnější 2020

Vodiči 2020

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Vodiči budou na časy 40:00, 45:00, 50:00, 55:00 a 60:00 minut.

Chcete běžet jako vodič? Napiště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně na lhota.petr zavináč centrum.cz. Aktuálně hledáme parťáky zejména na časy 45 a 55 minut.

Níže naleznete aktuální seznam vodičů

Add a comment

Číst dál: Vodiči 2020

Joomla templates by a4joomla