slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide-pecky2021.jpgslide-pecky2021b.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Výsledky, fotky, články 2024

novinky

 

  • Reklamace a dotazy pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Add a comment

Číst dál: Výsledky, fotky, články 2024

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarsvivondraklogo

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky z Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos bude pro vás připraveno bílé víno Tramín červený 2022, polosuché. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák, kde bude tradičně na výběr celá řada produktů z mělnického vinařství.

Více o Vinařství Vondrák Mělník najdete na stránkách www.vinarstvi-vondrak.cz.

Ultramaratonec

Add a comment

Číst dál: Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

Soutěž TEAMŮ

teamSoučástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka bude opět soutěž teamů, k tomu je potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy budou odměněny věcnými cenami od společnosti Eleven.

Pravidla jsou jednoduchá, soutěž teamů bude pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km(každý běží 10 km).

Add a comment

Číst dál: Soutěž TEAMŮ

Termínovka Českého běhu

Během sobotceskybeh1ní Pečecké desítky bude v omezeníém počtu zdarma k dispozici oficiální termínovku běhů 2024 v ČR vydaná Českým atletickým svazem.

 

 

Add a comment

Číst dál: Termínovka Českého běhu

MIZUNO na Pečecké desítce

Wave Rider M-2022Během sobotního programu se opět můžete těšit na přítomnost japonské značky MIZUNO, která zde bude prezentovat svou kolekci běžeckých bot 2024, ale zároveň si vybrané kousky budete moci i vyzkoušet. Samořejmostí je pak diagnostika došlapu, která Vám pomůže vybrat si ten správný model této ikonické značky. Využijte možnosti vyzkoušer si boty i v závodě.

Add a comment

Číst dál: MIZUNO na Pečecké desítce

Vodiči 2024

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Vodiče se pro Vás snažíme zajistit na časy 40:00, 45:00, 50:00, 55:00 a 60:00 minut

 Chcete běžet jako vodič? Napiště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na  případně na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Letos se můžete těšit na hodně silný tým vodičů, kteří věříme, že Vás dofedou k vysněnému času.

 

Add a comment

Číst dál: Vodiči 2024

ELEVEN a Pečecká desítka

elevenlogoFirma ELEVEN je nejenom partnerem týmového běhu na Pečecké 10, ale opět bude mít při závodě  stánek se sportovním zbožím . Kompresní podkolenky, čelenky , čepice a řadu dalších běžeckých doplňků.

Stavte se a využijte výhodné slevy, které budou pro Vás připravené.

 

 
Add a comment

Číst dál: ELEVEN a Pečecká desítka

Desítkový jarní dvojboj 2024

novinky

Dejte si desítkový jarní dvojboj, nejprve 9.března Pečeckou desítku a týden na to Trail Praha.

Více informací o závodě Trail Praha naleznete na https://www.trailrunningcup.cz/

Nejrychlejší z dvojboje se opět může těšít na hodnotnou cenu a všichni dvojbojaři budete zařazeni do tomboly:).

 

Add a comment

Číst dál: Desítkový jarní dvojboj 2024

Trička 2024

trikap10km2020-zeny
Pro 44.ročník Pečecké desítky 2024 - MJK jsme pro Vás opět připravili možnost pořídit si pamětní triko z Pečecké desítky. Jedná se o kvalitní tričko MIZUNO z funkčního materiálu. Cena trička je stanovena na 350,-Kč, máte možnost si vybrat pánské nebo dámské, trička jsou objednány dopředu, proto je jejich počet a velikosti omezen.

.

Add a comment

Číst dál: Trička 2024

44. Pečecká desítka 2024 propozice

pececkadesitkalogo

Datum: sobota 9. března 2024

Tratě:    10 km

Start:     12:00 hod. Mládež od 8:45 - 10:05

Registrace spuštěny na www.sportt.cz.

 

Add a comment

Číst dál: 44. Pečecká desítka 2024 propozice

Vlakem nebo autem do Peček

doprava

Vzhledem k omezeným parkovacím kapacitám ve městě vám doporučujeme využít vlakové spojení. Pečky se nachází na hlavní trati Praha – Kolín, trať je plně integrována v PID, lze použít jízdenky pro jednotlivou jízdu. Stanice Pečky náleží do vnějšího pásma 5 (např. při cestě z centra Prahy nutno zakoupit lístek na 9 pásem) nebo dokoupit 5 pásem pro ty, co mají „lítačku“. Cesta z Masarykova nádraží trvá necelou hodinu.

Při cestě automobilem používejte Hradeckou dálnici D11, sjezd na exitu 35 – do Peček to je pouze 5km.

Add a comment

Číst dál: Vlakem nebo autem do Peček

Pravidla 2024

logopecky10km

Pravidla pro 44.ročník Pečecké desítky – Memoriálu Jardy Kvačka 2024

 

  1. Závod je otevřený jak pro profesionály, amatéry tak i pro širokou veřejnost. V hlavním závodě nedoporučujeme start běžcům mladším 18 let, v případě jejich startu na hlavním závodě požadujeme souhlas a přítomnost zodpovědné osoby, není podmínkou být registrován ve sportovním oddíle.
    Add a comment

    Číst dál: Pravidla 2024

Joomla templates by a4joomla