slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Pečecká desítka 2019

deskyNěco se děje...

 

...nespíme...

 

...přihlášky na Pečeckou desítku spuštěny, těšíme se na Vás :). Registrace provádějte přes www.sportt.cz.

 

 

Add a comment

40. Pečecká desítka 2019 propozice

pececkadesitkalogo

Datum: sobota 9. března 2019

Tratě:    10 km

               1609 m lidový běh

               60-1609 m mládež

Start:     od 8:30 žákovské tratě v parku, 10:10 lidový běh, 12:00 hlavní závod na 10 km

                                              

Add a comment

Číst dál: 40. Pečecká desítka 2019 propozice

Trička 2019

trikomuzi-oranzove
Pro 40.ročníku Pečecké desítky 2019 - MJK jsme pro Vás opět připravili možnost pořídit si pamětní triko z Pečecké desítky. Jedná se o kvalitní tričko MIZUNO z funkčního materiálu. Cena trička je stanovena na 250,-Kč, máte možnost si vybrat pánské nebo dámské, trička jsme museli objednat dopředu, proto je jejich počet a velikosti omezen.

.

Add a comment

Číst dál: Trička 2019

Vysledky, fotky 2018

novinky

 

  • Reklamace a dotazy pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Add a comment

Číst dál: Vysledky, fotky 2018

Soutěž TEAMŮ

teamSoučástí Pečecké desítky Memoriálu Jardy Kvačka bude opět soutěž teamů, k tomu je potřeba složit čtyřčlenné družstvo. Nejlepší tři teamy budou odměněny věcnými cenami.

Pravidla jsou jednoduchá, soutěž teamů bude pro čtyřčlenná družstva, kdy podmínkou je minimálně jedna žena. Soutěž je vypsána jako součást hlavního závodu na 10 km(každý běží 10 km).

Add a comment

Číst dál: Soutěž TEAMŮ

Děkujeme 2018

ctyrlistekDěkujeme, za Vaši hojnou účast na Pečecké desítce. Opět to pro nás bylo hektické, s tolika běžci na startu. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi pokud se k nám vrátíte i na příští ročník, který se bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.9.3.2019.

Add a comment

Číst dál: Děkujeme 2018

Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

mrc-logoI letos se můžete v Pečkách těšit na prémiovou sportovní značku MIZUNO. Tak jako loňské roky se u jejich stánku můžete těšit na možnost analýz chodidla od odborníků a shlednout zde novinky z běžecké kolekce Mizuna, novinkou je možnost otestovat si vybrané modely přímo v závodě. Není zapomenuto ani na prodejní stánek, kde si budete moci pořídit běžecké potřeby MIZUNO.

Katalog MIZUNO.

Add a comment

Číst dál: Otestujte MIZUNO při Pečecké desítce

Vinařství Vondrák na Pečecké desítce

vinarstvivondrak

Na Pečecké desítce budete mít opět speciální možnost pořídit si víno v edici Pečecké desítky a to od Vinařství Vondrák z Mělníka. Letos je pro Vás připraveno bílé víno Tramín červený. Víno s přívlastkem pozdní sběr 2015, suché. Víno si budete moci zakoupit na stánku Vinařství Vondrák za cenu 150 Kč. Nejenom toto víno, ale i další najdete na stánku Vinařství Vondrák Mělník.

Add a comment

Česko sportuje

logoceskosportujeSpotěšením Vám oznamujeme, že jsme opět součástí projektu Českého olympijského výboru Česko sportuje.

Add a comment

Číst dál: Česko sportuje

Trička 2018

pansketriko2017Pro 39.ročníku Pečecké desítky 2018 - MJK jsme pro Vás opět připravili možnost pořídit si pamětní triko z Pečecké desítky. Jená se o kvalitní tričko MIZUNO z funkčního materiálu. Cena trička je stanovena na 250,-Kč, máte možnost si vybrat pánské nebo dámské, trička jsme museli objednat dopředu, proto je jejich počet a velikosti omezen.

.

Add a comment

Číst dál: Trička 2018

Pravidla 2018

logopecky10km

Pravidla pro 38.ročník Pečecké desítky – Memoriálu Jardy Kvačka 2018

 

  1. Závod je otevřený jak pro profesionály, amatéry tak i pro širokou veřejnost.hlavním závodě nedoporučujeme start běžcům mladším 18 let, v případě startu na hlavním závodě požadujeme souhlas a přítomnost zodpovědné osoby. Add a comment

    Číst dál: Pravidla 2018

Joomla templates by a4joomla