slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Děkujeme 2020-2021

ctyrlistekDĚKUJEME, za Vaši důvěru a účast na 41.Pečecké desítce MJK 2021. Nebylo to pro nás lehké, stále odkládat a posouvat 41. ročník P10, pořadatelsky to pro nás byly 2 dlouhé roky a i Vy jste dlouho čekali a nevěděli co na Vás vymyslíme a i náhradní termín Vám nemusel vyhovovat a bohužel se ukázalo, že mnozí jej neakceptovali, ale v jinýtermín by to bylo podobné. Třikrát jsme museli závod kvůli Covidu zrušit a až na počtvrté se zadařilo, ikdyž některá opatření se Vám asi nelíbila, ale ani nám ne, ale dělali jsme je i proto, aby i jiné závody nebyly zrušeny. Jak jste to viděli Vy? Věříme, že jste byli spokojeni a mnozí z Vás si zaběhli svá osobní maxima, nebo čas se kterým jste byly spokojeni a třeba jste si závod užili i jinak a budeme rádi, pokud se k nám vrátíte i na příští 42. ročník, který se snad bude konat tradičně druhou sobotu v březnu t.j.12.3.2021, kdy ale vězte, že jsme vyčerpáni a nevíme jak to bude s Covidem, jaká budou opatření a podobně.

 

Velkou otázkou pro nás je, zdali v březnu zkusit uspořádat děti, ale bojíme se různých nařízení a dalších možných problémů. opětovně posouvat termín se nám nechce, nadruhou stranu pořádat P10 nás baví a děláme to rádi, ale vůbec nevíme jak se k tomu postavit, abychom to finančně a morálně ustáli.

 

Budeme rádi pokud nám napíšete, jak jste byly se závodem spokojeni nebo naopak. Vaše názory nás zajímají - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Fotili jste, natočili jste video, nebo napsali článek? Rádi vše zveřejníme, zašlete nám odkaz, text nebo soubor na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Měřili jste si Pečky přes GPS nebo jenom TF, budeme rádi pokud nám zašlete naměřené údaje, postupně je budeme zveřejňovat. Uvádějte značku hodinek a jejich označení/typ, naměřenou délku, případně naměřené hodnoty na označených kilometrech a datum měření, samozřejmě můžete uvést i další užitečná data. Jak se Vám vyvíjela TF. Vše zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Díky.

Stále nás potěší informace a fotky z počátků Pečecké desítky, pokud máte co říci, nenechte si to jen pro sebe.

 

Za pořadatele Pečecké desítky

Petr Lhota a JIří Katrnoška

T:737 569 636

T:737569636

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla