slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide-pecky2019.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Pečecké desítce 2021 - zásadní informace

desky

Ahoj,

Informujeme Vás o rozhodnutí, které nebylo lehké, ale museli jsme jej opět učinit. Pečeckou desítku 13.3.2021 jsme se rozhodli neuspořádat v řádném termínu, tj. 13.března 2021 se Pečecká desítka bohužel neuskuteční.

Bylo to pro nás bolestné rozhodnutí, pevně jsme věřili, že když loni jsme byly první víkend, který byl postižen, tak letos, že to bude veselejší, bohužel ne. Nechceme vše nechávat na poslední chvíli, a to i proto, že v případě odvolání závodu na poslední chvíli, bychom to již finančně neutáhli.

 

 

Uvažovali jsme o několika variantách, kdy nejpesimističtější byla varianta s několika běhy pro max. 50 běžců v jednom běhu. Asi poslední kapkou bylo, když vláda změnila PES a původně nastavený systém, kdy při variantě PES 4 by bylo možno uspořádat běh pro 50 běžců. Jak víte, došlo ke změně a aktuálně platí, že při PES 2 lze mít skupiny po 100 osobách a při PES 3 po 30 osobách. Po vyhodnocení, jsme došli k závěru, že je pro nás nereálné pořádat několik běhů po 30 běžcích. Současně jsme vyhodnotili, že na PES 2 se dle našeho uvažování, s ohledem, jaký zde aktuálně panuje stav, ke dni 13.března 2021 nedostaneme. O tomto vypovídá i aktuální prohlášení vlády. V současné chvíli stagnuje počet nakažených a ani očkování nejde tak rychle jak bychom potřebovali.

1)          Co je pro Vás důležité je to, že všichni, kteří jste byly přihlášeni, tak se Vám registrace automaticky převede na náhradní termín, který je stanoven na 28.října 2021, kdy pevně věříme, že už vše bude bez problémů a Vy nám zachováte přízeň.

2)           Ti z Vás, kteří se nemůžou z jakéhokoli důvodu zúčastnit v náhradním termínu nebo nechtějí, bude Vám vráceno startovné, a to v plné výši, věříme ale, že nám zůstanete věrni a pomůžete nám oboustranně překlenout toto nelehké období. Požadavky na vrácení startovného budeme evidovat od 15.2.2021 do 31.3.2021, na požadavky po tomto datu již nebudeme brát ohled, ale stále budete mít možnost převodu na jiného běžce. Pro vrácení startovného piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně volejte na 737 569 636. Po vrácení startovného bude registrace smazána pořadatelem.

3)           Případné nové registrace na termín 28.10. předpokládáme spustit nejdříve v červnu, ale spíš ještě později, dle vývoje pandemie.

Pevné zdraví v tomto nelehkém období Vám za pořadatele Pečecké desítky přeje

Petr Lhota

 

Share
Joomla templates by a4joomla