slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vodiči 2019

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Vodiči budou na časy 40:00, 45:00, 50:00, 55:00 a 60:00 minut.

Chcete běžet jako vodič? Napiště nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Níže naleznete jejich aktuální seznam

Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

 

Při Pečecké desítce budou vodiči na tyto časy:

Vodič na 40:00 - Miloš Madron a Jindřich Střihavka

Vodič na 45:00 - Honza Bláha a Eva Slavíková

Vodič na 50:00 - Rostislav Tomeš, JIří Šimek a Tomáš Zahálka

Vodič na 55:00 - Jaroslava Pokorová

Vodič na 60:00 - Evžen Ge + Sára a Lenka Šibravová

 

40:00 Miloš Madron

madronmilos

Pečky jsou pro mě  tradiční jarní start závodní sezóny a na této trati jsem před čtyřmi roky poprvé překonal hranici čtyřiceti minut, i když tenkrát na tento čas nebyl vodič. Letos již třetí rok jako vodič na 40 minut budu rád, když společně vysněného času dosáhneme, vím jaké mají běžci s tímto cílem obavy, aby nepřepálili začátek, správně rozvrhli síly i na zpáteční cestu.

 

 

40:00 Jindřich Střihavka

Pocházím z Chocně, do konce minulého roku jsem dělal triatlon a byl v České triatlonové reprezentaci, bude to dřina, ale dáme to.

 

*************************************************

45:00 Honza Bláha

blahahonza01Jsem prakticky "celoživotní " amatérsky běžec, který běhá všechno od desítek po maratóny.Jako vodiče mě můžete potkat i na  Hradeckém půlmaratonu.Poslední roky se věnuji dlouhým triatlonům.

 

"Poběžíme, pokecáme a za chvíli jsme v cíli."

 

45:00 Eva Slavíková

 

   ***************************************************

50:00 Rostislav Tomeš

Rosta TomesVodiče poběžím v Pečkách už ani nevím pokolikáté. Budu se snažit těm, pro které je 50:00 kýžená meta, udávat od začátku závodu to správné tempo.

Každý ví, že nejhorší je přepálený začátek. Vodič běží tak, aby začátek závodu nepřepálil. Pro mě je to těžký úkol, atmosféra začátku závodu svádí každého, i mne, na nic nemyslet, a dávat to s ostatními, co to jde. Účet za takovou nerozvážnost pak přijde na třetím nebo čtvrtém kilometru. Kdo chce doběhnout v pohodě, držte se vodiče hlavně ze začátku. Kdo se bude cítit po stoupání na sedmém kilometu na víc, tak přesně tam se od vodiče odpojte a běžte si svoje. I já budu počítat s mírných  zrychlením v posledních čtyřech kilometrech. V cíli budu pár vteřin před 50:00, vždy běhám trošku pod čas, na který mám běžet vodiče. Kdo mě bude mít na dohled, 50:00 určitě dá.
Držím všem palce a těším se v Pečkách v cíli, a na pivko :-)

 

 

50:00 Jiří Šimek

simekjiri

Vodičem na 50:00 min bude Jirka Šimek, komik a vegan, jenž běhá převážně v různých zábavných kostýmech, jehož motem je "Neběhám proto, abych si přidal dny do svého života, běhám proto, abych si přidal život do svých dnů." Běhá 6 let, pravidelně se účastní horských ultramaratonů, městských maratonů a 24 hodinových závodů. Mezi poslední závody patří například běh Praha-Plzeň 100km, kde osadil jako jednotlivec 2. místo. Zajímavý závod byl také SKYrun, kde nakroužil na střeše Slovenského rozhlasu 100km, přičemž jeden okruh měl 220 metrů anebo maraton uběhnutý v dole v hloubce 500 metrů a převýšením 750 metrů za 3:32hod.

 

 

 

50:00 Tomáš Zahálka

zahalkatomas

S Jirkou Šimkem a Rosťou Tomešem Vás povedeme na 50 minut. Pokud je to Vaše meta, přidejte se, bavte se s námi a ptejte se. Uteče to jako voda a v cíli budete coby dup. Když padnou Vaše osobáčky,  budeme rádi. Pro ty, co mě ještě na žádném z mnoha běžeckých závodů nepotkali, mám pár mých příběhů http://zahalkova-pro-radost.cz.

 

 

 

 

 ************************************************************

55:00 Jaroslava Pokorová

I letos,jako už tradičně budu dělat vodiče na 55 minut já. Pro mě je to tempo velmi pohodové, takže budu s váma během závodu i mluvit a cokoliv i ráda poradím. Poběžím na čas od výstřelu těsně pod 55 minut, takže, kdo bude chtít běžet pod 55, ať se připojí.

 

********************************************************************

60:00 Evžen Ge + Sára

sara1evzenge1

 

Vodičem na 60 minut budu já, plyšová vrána Sára. Mě nepřehlídnete. Jsem krrrásně fialová, dokažu vyletět i nad běžce a taky vás povzbudím svým krráákáním. Je mi sice jen patnáct let, ale už jsem zkušená závodní vrána. Mám za sebou 40 maratonů a spoustu dalších závodů. Vodiče už dělat taky umím, už jsem letěla i půlmaratón na dvě hodiny. A v Pečkách poletím už po vosmý. Se mnou poběží i můj doprovod, Evžen Ge. On si s vámi bude taky povídat, bude hlídat čas a na konci vás oba popoženem do cíle.

Moc se na vás těším a kdo chce uběhnout desítku pod hodinu, hlašte se k Sáře !!!

 

 

60:00 Lenka Šibravová

sibravovalenka

Kdo má letos za svůj cíl běžet Pečeckou desítku za 1hod, moc ráda mu k tomuto času pomůžu. 

Už několi krát jsem tento závod běžela a beru ho jako zahájení běžeské sezóny. Na tento závod mám jen hezké vzpomínky. Když se k nám s Evženem a Sárou přidáte, Váš cíl určitě společně zvládneme. Těším se na Vás.

 

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla