slide-pecky2015.jpgslide-pecky2017.jpgslide1.jpgslide2.jpgslide2013.jpgslide2013m.jpgslide2014.jpgslide3.jpg

Vodiči 2018

running-marathon  Stejně jako při předchozích ročnících se můžete těšit na vodiče za kterými se můžete vytáhnout k vysněnému času. Níže naleznete jejich aktuální seznam. Sraz s vodiči před závodem je 5-10 minut před startem před Hospůdkou U Hasičů(stříkačka), je to místo na cestě mezi startem a sportovní halou, jen pár kroků od startu, vodiči by měli stát při levé straně koridoru.

 

Při Pečecké desítce budou vodiči na tyto časy:

Vodič na 40:00 - Lukáš Klíma a Miloš Madron

Vodič na 45:00 - Honza Bláha a Pavel Vodička

Vodič na 50:00 - Rostislav Tomeš

Vodič na 55:00 - Jiří Šimek a Jaroslava Pokorová

Vodič na 60:00 - Evžen Ge + Sára a Věra Kohoutová

 

40:00 Lukáš Klíma

klimalukasAhoj běžci, na letošní Pečecké desítce mi bude ctí Vás provést v čase 40 min, poběžíme na čas od výstřelu. Běžecky se připravuji ve skupině Perňa systém pod vedením vynikajícího českého trenéra Jana Pernici a Jana Bláhy. Věřím, že společně doběhneme do cíle s úsměvem na tváři a každý s novým PB.

 

 

 

 

40:00 Miloš Madron

madronmilos

Pečky jsou pro mě  tradiční jarní start závodní sezóny a na této trati jsem před čtyřmi roky poprvé překonal hranici čtyřiceti minut, i když tenkrát na tento čas nebyl vodič. Letos již druhý rok jako vodič na 40 minut budu rád, když společně vysněného času dosáhneme, vím jaké mají běžci s tímto cílem obavy, aby nepřepálili začátek, správně rozvrhli síly i na zpáteční cestu.

 

 

*************************************************

45:00 Honza Bláha

blahahonza01Jsem prakticky "celoživotní " amatérsky běžec, který běhá všechno od desítek po maratóny.Jako vodiče mě můžete potkat i na  Hradeckém půlmaratonu.Poslední roky se věnuji dlouhým triatlonům.

 

"Poběžíme, pokecáme a za chvíli jsme v cíli

 

45:00 Pavel Vodička

vodickapavel

Jsem výkonnostní běžec, běhám od roku 2000, mou specializací byly dráhové tratě 800 a 1500 metrů, v roce 2011 jsem přešel na distance od 3 km po půlmaraton na silnici, v terénu, občas i na dráze. Osobák na 10 km mám 36:03 z Pečecké desítky (2014), na Pardubickém půlmaratonu jsem měl 1:21:41.Mám za sebou i Pražský maraton (2015) ale nepřipraven jsem lehce přecenil své možnosti a dokončil...ale po 4 hodinách.

 

  ***************************************************

 

50:00 Rostislav Tomeš

Rosta TomesVodiče poběžím v Pečkách už ani nevím pokolikáté. Budu se snažit těm, pro které je 50:00 kýžená meta, udávat od začátku závodu to správné tempo.

Každý ví, že nejhorší je přepálený začátek. Vodič běží tak, aby začátek závodu nepřepálil. Pro mě je to těžký úkol, atmosféra začátku závodu svádí každého, i mne, na nic nemyslet, a dávat to s ostatními, co to jde. Účet za takovou nerozvážnost pak přijde na třetím nebo čtvrtém kilometru. Kdo chce doběhnout v pohodě, držte se vodiče hlavně ze začátku. Kdo se bude cítit po stoupání na sedmém kilometu na víc, tak přesně tam se od vodiče odpojte a běžte si svoje. I já budu počítat s mírných  zrychlením v posledních čtyřech kilometrech. V cíli budu pár vteřin před 50:00, vždy běhám trošku pod čas, na který mám běžet vodiče. Kdo mě bude mít na dohled, 50:00 určitě dá.
Držím všem palce a těším se v Pečkách v cíli, a na pivko :-)

 

 *****************************************************************

55:00 Jiří Šimek

 

simekjiri

Vodičem na 55:00 min bude Jirka Šimek, komik a vegan, jenž běhá převážně v různých zábavných kostýmech, jehož motem je "Neběhám proto, abych si přidal dny do svého života, běhám proto, abych si přidal život do svých dnů." Běhá pět let, pravidelně se účastní horských ultramaratonů, městských maratonů a 24 hodinových závodů. Mezi poslední závody patří například běh Praha-Plzeň 100km, kde osadil jako jednotlivec 2. místo. Zajímavý závod byl také SKYrun, kde nakroužil na střeše Slovenského rozhlasu 100km, přičemž jeden okruh měl 220 metrů anebo maraton uběhnutý v dole v hloubce 500 metrů a převýšením 750 metrů za 3:32hod.

 

 

 

55:00 Jaroslava Pokorová

I letos,jako už tradičně budu dělat vodiče na 55 minut já. Pro mě je to tempo velmi pohodové, takže budu s váma během závodu i mluvit a cokoliv i ráda poradím. Poběžím na čas od výstřelu těsně pod 55 minut, takže, kdo bude chtít běžet pod 55, ať se připojí.

 

********************************************************************

60:00 Evžen Ge + Sára

sara1evzenge1

Vodičem na 60 minut budu já, plyšová vrána Sára. Mě nepřehlídnete. Jsem krrásně fialová, dokážu vyletět i nad běžce a taky vás povzbudím svým kráákáním. Je mi sice jen čtrnáct let, ale už jsem zkušená závodní vrána. Uletěla jsem 39 maratonů a spoustu dalších závodů. Vodiče už dělat taky umím, už jsem letěla i půlmaratón na dvě hodiny. V Pečkách letos poletím už posedmé a opět na jednu hodinu. Se mnou poběží i můj doprovod, Evžen Ge. Mezi náma, von už stárne a je pomalej, ale vytrvalej. Cestou si s vámi bude taky povídat, bude hlídat čas a na konci vás oba popoženem do cíle.

Moc se na vás těším a kdo chce uběhnout desítku pod hodinu, hlašte se k Sáře !!!

 

 

60:00 Věra Kohoutová

kohoutovavera

Poběžím jako vodič poprvé v životě. Někdo musí na Evžena dohlídnout a zbylo to na mě. Desítku stále umím pod padesát a tu svoji nejrychlejší mám právě z Peček. 45 minut a dvě vteřiny. Letos to bude o patnáct minut pomaleji a doufám, že všichni, kteří s námi vyrazí od startu budou v cíli před námi.

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla